הסטודנטים והסטודנטיות המשתתפים בתוכנית ההתמחות של Consul מקבלים הזדמנות להשפיע לטובה על עסקים בפריפריה החברתית וצוברים ניסיון מקצועי בתחום העסקי. המצטיינים מתוכם משתלבים בארגון כמנהלי פרויקטים, המובילים תהליכים בהיקף נרחב תוך ליווי צמוד של בכירים במגזר העסקי.

תוכניות ההתמחות של Consul

 

תוכניות ההתמחות לסטודנטים של Consul הן תוכניות דגל הנמשכות כחצי שנה, מתחילת שנת הלימודים האקדמית עד פסח. אל התוכנית מתקבלים מועמדים לאחר תהליך מיון בן מספר שלבים. ההתמחות כוללת הכשרות אינטנסיביות בתחומי פתרון בעיות וניתוח נתונים. לאחר סיום ההכשרה, מורכבים צוותי אנליסטים הנחנכים על ידי מומחים-מתנדבים מהמגזר העסקי. הצוותים מלווים את המפעלים בתהליכי העומק, ומפתחים עבורם כלים ותוצרים פרקטיים. במהלך התוכנית הצוותים מציגים את הפרויקטים בפני בכירים בחברות ייעוץ מובילות.

קריירה ב-Consul

 

מנהלי הפרויקטים ב-Consul מצטרפים לארגון לאחר תוכנית ההתמחות. מנהלי הפרויקטים מובילים תהליכים גדולים יותר בהיקפם ובמורכבותם, תוך ליווי צמוד של מומחים-מתנדבים המשמשים כבכירים בחברות גדולות במשק. מנהלי הפרויקטים מלווים תהליכים בכל השנה, וחונכים מקצועית את צוותי האנליסטים בזמן תוכנית ההתמחות.

 

רוצים לשמוע עוד?

אנחנו מחפשים סטודנטים וסטודנטיות שאפתנים המעוניינים להוביל פרויקטים ולהשפיע על עסקים בפריפריה החברתית. השאירו את פרטי הקשר שלכם ונשלח לכם תזכורת כששהרשמה תיפתח.

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, הפועל בשיתוף פעולה עם בכירים בחברות המובילות במשק, גופי שלטון מקומי, מלכ"רים לפיתוח כלכלי ומוסדות אקדמיים מובילים.

החזון שלנו: ליצור מערכת בת-קיימא שתסייע לעסקים קטנים-בינוניים בסקטורים המסורתיים בישראל לשפר את הפיריון, להטמיע חדשנות ולשפר את כושר התחרות שלהם.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2020