ההזדמנויות שאנחנו מציעים

עסקים

אנחנו מציעים לעסקים ליווי בתהליך עומק של צמיחה, התייעלות או טרנספורמציה דיגיטלית. התהליכים אורכים תקופה מוגדרת (3-4 חודשים), במהלכם מוצמד לעסק צוות הכולל מנהל פרויקט, אנליסטים ובכיר מאחת מהחברות המובילות במשק עם ניסיון בתחום הידע הספציפי שרלבנטי לתהליך.

רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן >> ליצירת קשר

מנטורים

המנטורים שלנו הם בכירים בעולם העסקי התורמים לתהליך מהניסיון והמומחיות שברשותם. הם נבחרים וממויינים על ידי Consul, ומשתלבים בתהליכים יחד עם הצוותים שלנו.

רוצים לעזור לעסקים לצמוח? לחצו כאן >> ליצירת קשר

תוכניות ההתמחות לסטודנטים

תוכניות ההתמחות מאפשרת לסטודנטים וסטודנטיות שאפתנים להשפיע לטובה על עסקים בפריפריה החברתית ולצבור ניסיון עסקי וניהולי אמיתי כבר במהלך התואר. התוכנית נמשכת כחצי שנה - מתחילת השנה ועד פסח.

רוצים להצטרף? לחצו כאן >> להרשמה ופרטים נוספים

 

קריירה ב-Consul

מנהלי ומנהלות הפרויקטים משתלבים בארגון לאחר ההשתתפות בתוכנית ההתמחות, ועל רקע הצטיינותם בתוכנית. הם מובילים את התהליכים בעסקים, ומנהלים את צוותי האנליסטים, תוך ליווי וחניכה של המנטורים.

 
  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, הפועל בשיתוף פעולה עם בכירים בחברות המובילות במשק, גופי שלטון מקומי, מלכ"רים לפיתוח כלכלי ומוסדות אקדמיים מובילים.

החזון שלנו: ליצור מערכת בת-קיימא שתסייע לעסקים קטנים-בינוניים בסקטורים המסורתיים בישראל לשפר את הפיריון, להטמיע חדשנות ולשפר את כושר התחרות שלהם.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2020