האתגרים העומדים בפני עסקים קטנים הם מורכבים. התכניות של Consul מחברות בין יועצים, מומחים מקצועיים וסטודנטים-אנליסטים, במטרה להעניק לעסקים קטנים כלים שיאפשרו להם לצמוח. התהליך בתכניות שלנו כולל מחקר עומק על העסק ועל הסביבה שלו, והכנת תכנית יישום פרקטית. מצוינות היא אחד הערכים המובילים של קונסול. היועצים, המומחים המקצועיים והסטודנטים נבחרים בקפידה על סמך הישגיהם ושאיפותיהם. הסטודנטים הלוקחים חלק בתכניות השונות עוברים הכשרה מקצועית שנבנתה בשיתוף פעולה עם חברות ייעוץ מובילות.

התכנית האסטרטגית

 

מיועדת לעסקים קטנים שמעוניינים לזהות הזדמנויות צמיחה כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. תכנית זו ממוקדת בבניית תכנית יישום פרקטית, שתאפשר לעסק לצמוח. תכנית היישום תיבנה בשיתוף בעל/ת העסק, ותתבסס על המחקר והתובנות שיושגו במסגרת המאיץ.

התהליך שעובר כל עסק במאיץ מתחיל במחקר מעמיק של העסק, ללא כל הנחות מוקדמות. מטרת המחקר היא לזהות בצורה מבוססת הזדמנויות צמיחה  עבור העסק. בהמשך, הצוות בונה בשיתוף עם בעל העסק תכנית יישום פרקטית שמטרתה לאפשר לעסק לממש את הזדמנויות הצמיחה שזוהו בצורה עקבית ומסודרת. כל זאת, במסגרת היכולות של העסק והמשאבים המצויים ברשותו.

טרנספורמציה דיגיטלית

 

עסקים רבים מתעשיית הייצור מנהלים את התהליכים הרגישים ביותר שלהם באמצעות דף ועט. הדבר פוגע ביעילותם, ביכולת קבלת ההחלטות שלהם וברווחיות שלהם. על אף שקיימים פתרונות טכנולוגיים רבים, עסקים רבים נמנעים מלהשתמש בהם בגלל חוסר ידע ולנוכח ההשלכות הארגוניות הכרוכות בהטמעתם.

הערך הכלכלי של הטמעת כלים דיגיטליים בתעשייה המסורתית – גדול מבכל ענף אחר. עסקים אלו סובלים מפריון נמוך, ומדינת ישראל קבעה לעצמה כיעד להגדיל את הפריון בעסקים מסוג זה על ידי הטמעת כלים חדשניים. קונסול מציע תהליך מובנה המאפשר להתגבר על החסמים המונעים מעסקים להטמיע כיום כלים ניהוליים-דיגיטליים.

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, המסייע לעסקים יצרניים קטנים ובינוניים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם.

החזון שלנו: ליצור מערכת אקולוגית של סיוע ללא מטרות רווח, שתאפשר לעסקים אלו לצמוח מתוך מחקר מעמיק באמצעות כלים ניהוליים הפתוחים בפני עסקים גדולים.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2018