מהות התכנית

הסטודנטים והסטודנטיות שישתתפו בתכנית יסייעו לעסקים לזהות הזדמנויות צמיחה בצורה מבוססת נתונים ולתרגמן לתכניות אופרטיביות. הסוגיות שהעסקים המשתתפים בתכנית יבקשו לבחון יהיו מגוונות: בחינת כדאיות השקה של מוצרים חדשים, בחינת אסטרטגיות להגדלת ההכנסות ממוצרים קיימים, החלטה על כיווני ההתפתחות של העסק בשנים הקרובות, ועוד. 

תפקיד הסטודנטים

הסטודנטים מובילים את כל השלבים בתהליך, תוך חניכה צמודה של היועצים המקצועיים וצוות התכנית. שלבים אלו כוללים הגדרת שאלת מחקר, פירוק השאלה והגדרת השערות, ניתוח כמותי ופיננסי, אישוש השערות, הצעת פתרונות ובניית תכנית יישום. 

ממשקים והכשרות בתכנית

הסטודנטים בתכנית יעבדו עם יועצים אסטרטגיים, יועצים פיננסיים וקציני אשראי, ויציגו את תוצריהם מספר פעמים מול פורום של בכירים בחברות ייעוץ ומנכ"לים של חברות פרטיות. בנוסף, יעברו הסטודנטים הכשרה בנושאים של חשיבה מובנית, עבודה עם נתונים וניהול פרויקט בתהליך ייעוץ.

למי התכנית מתאימה?

התכנית מיועדת לסטודנטים שמתעניינים בעולם הייעוץ האסטרטגי או בניהול. התכנית מאפשרת לרכוש הבנה עמוקה פתרון בעיות אסטרטגיות בעולם העסקי בצורה מובנית ומבוססת נתונים. בעזרת הניסיון שצברו בתוכנית, הבוגרים שלנו משתלבים בתפקידי ייעוץ, פיתוח עסקי, הובלת פרויקטים ועוד.

מה נדרש ממני כמשתתפ/ת בתוכנית?

המשתתפים בתוכנית נדרשים להשקיע כ-5-10 שעות בשבוע: להגיע למפגש שבועי שמתקיים בימי ראשון בערב, ולבצע את משימות הפרויקט שאותו הם מובילים (ניתוח נתונים, יצירת מסרים ועוד). בתחילת השנה עוברים המשתתפים הכשרה אינטסיבית, ובסמסטר ב' מציגים בפני פורום של בכירים בעולם העסקי את הפרויקטים שהובילו.

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, הפועל בשיתוף פעולה עם בכירים בחברות המובילות במשק, גופי שלטון מקומי, מלכ"רים לפיתוח כלכלי ומוסדות אקדמיים מובילים.

החזון שלנו: ליצור מערכת בת-קיימא שתסייע לעסקים קטנים-בינוניים בסקטורים המסורתיים בישראל לשפר את הפיריון, להטמיע חדשנות ולשפר את כושר התחרות שלהם.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2020