מתוך שיחות סיכום שנערכו עם בעלי עסקים שהשתתפו במאיץ:

*כל הציטוטים המובאים אושרו על ידי הגורמים המצוטטים. במידת הצורך, ניתן לקבל את פרטי הקשר של בעלי העסקים שהשתתפו בתכנית לצרכי התייעצות.

"הייתי ממליץ על התכנית לכל עסק שרוצה לקדם את המכירות, לייעל את הייצור או למצוא בעיות מובנות בניהול העסק. במשך חצי שנה הרגשתי שנוספו לי 5 עובדים לעסק שעבדו איתי יד ביד ולקחו את הנושא ברצינות ממש כאילו מדובר בעסק שלהם. הם חקרו ובדקו ללא פשרות, והביאו נקודת מבט חיצונית שסייעה לנו להגיע להכרעה בדילמה מורכבת שהעסיקה אותנו זמן רב."

איציק ארבלי, מנהל "מאפיית דובדבן"

"התהליך בקונסול הוא ייחודי משום שהוא מאפשר ניתוח עומק של העסק. לאורך כל התהליך היתה הקשבה גדולה מאוד לצרכים שלנו והיתה נכונות גדולה ללמוד את נקודת מבטנו. כתוצאה מכך, קיבלנו כלים טובים מאוד. הייתי ממליץ על התהליך לכל עסק שיש לו פוטנציאל להגדלת המכירות והייצור, ושרוצה להבין כיצד לעשות זאת בצורה מבוססת נתונים."

אברהם באב"ד, מנהל "תפילין בית אל"

"התהליך איפשר לנו לקבל תמונה מלאה של הסוגיה שביקשנו לבחון, שכללה סידור וניתוח של הנתונים הקיימים, וכן נתונים חדשים שלא הכרנו. המסקנות שעלו מהנתונים היו שונות ממה שחשבנו בתחילת התהליך ולכן התהליך חידש לנו. הגענו לתהליך בצומת דרכים - התוצר שקיבלנו היה פרקטי, ואיפשר לנו לקבל החלטה."

מיכל דוידוב, מנהלת "אוטומט הנדסה"

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, המסייע לעסקים יצרניים קטנים ובינוניים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם.

החזון שלנו: ליצור מערכת אקולוגית של סיוע ללא מטרות רווח, שתאפשר לעסקים אלו לצמוח מתוך מחקר מעמיק באמצעות כלים ניהוליים הפתוחים בפני עסקים גדולים.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2018