התכניות של Consul מסייעות למפעלי תעשייה בגודל בינוני בקידום תהליכי צמיחה, התייעלות וטרנספורמציה דיגיטלית. זאת, על ידי הפעלה של צוותים של מנהלי פרויקטים, מתמחים ואנשי מקצוע, המלווים על ידי מעטפת של מנהלים בכירים מהתעשייה, מההייטק ומהעולמות הפיננסיים.

התכנית האסטרטגית

 

מיועדת לעסקים שמעוניינים לזהות הזדמנויות צמיחה או התייעלות. תכנית זו ממוקדת בבניית תכנית יישום פרקטית, שתאפשר לעסק לצמוח או להתייעל. תכנית היישום תיבנה בשיתוף הנהלת העסק, ותתבסס על המחקר והתובנות שיושגו במסגרת ההשתתפות המאיץ.

התהליך מתחיל בניתוח מעמיק של העסק, ללא כל הנחות מוקדמות. מטרת הניתוח היא לזהות בצורה מבוססת נתונים הזדמנויות צמיחה או התייעלות עבור העסק. בהמשך, הצוות בונה בשיתוף עם הנהלת העסק תכנית יישום פרקטית שמטרתה לאפשר לעסק לממש את ההזדמנויות שזוהו בצורה מסודרת. 

קראו כיצד סייענו ל"מאפיית דובדבן" 

תכנית הטרנספורמציה הדיגיטלית

 

מיועדת לעסקים שמעוניינים לבצע דיגיטציה לתהליכי ליבה כדי לייעל את עבודתם. התכנית מתמקדת בהגדרת צרכים מדויקת עם הנהלת ועובדי העסק, באופן שמאפשר להגדיר במדויק את הדרישות הטכנולוגיות, ובאופן זה להתאים פתרון טכנולוגי לתנאים הייחודיים של העסק.

התהליך מתחיל במיפוי התהליכים בעסק ובהגדרה מדויקת של הצרכים, וממשיך בהגדרת הדרישות הטכנולוגיות וההיערכות הארגונית הנדרשת. בהמשך, צוות המאיץ מבצע פנייה לשורה של ספקים, מנתח את הצעותיהם, ומציג את הניתוח בפני הנהלת העסק. לאחר ההתקשרות עם ספק, מוצעת להנהלת העסק אפשרות לסיוע בניהול הפנימי של תהליך ההטמעה והשינוי הארגוני.

ועדת היגוי

 

ועדת ההיגוי של המאיץ כוללת שורה של מנהלים בכירים בתעשייה, בהייטק ובעולמות הפיננסיים, אשר מלווים את פעילותו ומבקרים אותה. בוועדת ההיגוי חברים:

רז הייפרמן 

לשעבר סמנכ"ל מערכות מידע בבזק, בביטוח ישיר ומ"מ ראש רשות התקשוב הממשלתית

אשר רשף

לשעבר סמנכ"ל מערכות מידע בלאומי קארד

שמואל קרא

לשעבר משנה למנכ"ל לאומי קארד

מרים יוסקוביץ'

שותפה ב-KPMG

יגאל גלי

לשעבר מנכ"ל מעברות, מנכ"ל עלית קפה ומנכ"ל תשלובת המזון בתנובה

יגאל רותם

מנכ"ל Credorax

עוזי רוזן

לשעבר מנכ"ל לאומי ארה"ב, יו"ר דלק, סמנ"כל בבנק לאומי

ארז רוזן

לשעבר CFO באלדין

גדי מיקלס

Head of Prodcut, eBay Israel

קובי סטוק

VP Product, Walkme

קובי בן סימון

VP Product, eToro

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

Office@consul.org.il

קונסול הוא ארגון ללא מטרות רווח, המסייע לעסקים יצרניים קטנים ובינוניים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם.

החזון שלנו: ליצור מערכת אקולוגית של סיוע ללא מטרות רווח, שתאפשר לעסקים אלו לצמוח מתוך מחקר מעמיק באמצעות כלים ניהוליים הפתוחים בפני עסקים גדולים.

Jerusalem Office:

The Hebrew University Center for Innovation & Entrepreneurship, Edmond J. Safra Campus 

Tel Aviv Office:

 Mazeh 9

© Consul 2018