אנחנו מסייעים לעסקים שעובדים אתנו באמצעות תהליכים מובנים שיצרנו בעזרת החברות המובילות במשק, ושהותאמו לצרכים הספציפיים של עסקים בגודל בינוני מתוך הניסיון שצברנו עם עשרות עסקים

יועץ קונסול בעסק יצרני קונסול מאיצים עסקים

הייחוד של Consul

התהליכים שלנו מותאמים לעסקים בגודל בינוני, ונבנו על סמך ניסיון מוצלח שצברנו בעשרות מפעלים בגודל בינוני ברחבי הארץ.

רשת של מומחים ואנשי מקצוע מהחברות המובילות בארץ ובעולם (טבע, נטפים, שטראוס, לאומי, BCG ועוד), המעמידים את הידע, את הניסיון ואת הקשרים שלהם באמצעותנו לעסקים שאנחנו מלווים.

תהליכי עומק - התהליכים שלנו הם יותר מעוד תהליך מנטורינג: הצוותים שלנו מורכבים ממנהלי פרויקטים ואנליסטים בוגרי מוסדות הלימוד הטובים בארץ. בדרך זו אנחנו מסייעים לעסקים להניע תהליכי שינוי ומלווים אותם לכל אורך הדרך.

בתור ארגון ללא מטרות רווח, אנחנו נמדדים על דבר אחד: ההצלחה של העסקים שאנחנו מלווים. לכן, האינטרסים שלנו ושל מנהלי העסקים שאנחנו מלווים חופפים.

שיטת העבודה

 

התהליכים שלנו אורכים תקופה מוגדרת (3-4 חודשים), במהלכם מוצמד לעסק צוות הכולל מנהל פרויקט, אנליסטים ובכיר מאחת מהחברות המובילות במשק עם ניסיון בתחום הידע הספציפי שרלבנטי לתהליך.

כל תהליך מתחיל בניתוח מבוסס נתונים של המצב הקיים, תוך למידה של תהליכי העבודה הרלבנטיים בעסק, ניתוח כמותי ואיכותני של העסק ושל השוק שבו הוא פועל. מטרת שלב זה היא לזהות בצורה מבוססת צרכים והזדמנויות, ולתעדף אותם.

התהליך ממשיך בקבלת החלטות משותפת עם מנהלי העסק על פתרון, ומסתיים במתן כלים פרקטיים המאפשרים להוציא לפועל את ההחלטות. עם סיום התהליך, נכנס העסק לתוכנית מעקב שמטרתה לסייע ביישום, לתחקר את התהליך ולמדוד את השפעתו על התוצאות העסקיות של המפעל.

סוגי התהליכים

  • סיוע בהתרחבות לשווקים ותחומי פעילות חדשים - בארץ ובחו"ל

  • זיהוי הזדמנויות להגדלת ההכנסות ומימושן

  • התייעלות תהליכית וארגונית

  • זיהוי תחומי פעילות כדאיים ופיתוחם

  • טרנספורמציה דיגיטלית

הכירו את הצוות שלנו

רשימה חלקית של עסקים שעבדו איתנו:

AllB_Logos (1).png